Ünlü oyuncu Nilperi Şahinkaya, sevgilisi Emre Yusufi ile katıldığı 29. Uluslararası Altın Koza Film Festivali Ödül Töreni'nde, kendisine küfür ettiği ve kavga çıkardığı ileri sürülen meslektaşı Burak Deniz ile ilgili konuştu.

Serenay Sarıkaya ile başrollerini paylaştığı Şahmeran dizisinin çekimleri için Adana'da olan oyuncu Burak Deniz alkolü fazla kaçırınca oteli birbirine katmıştı.

Burak Deniz'in, Altın Koza Film Festivali nedeniyle sevgilisi Emre Yusufi ile otelde konaklamaya gelen Nilperi Şahinkaya'ya küfür ettiği ve devamında kavga çıkardığı ileri sürülmüştü.Nilperi Şahinkaya, Burak Deniz ile yaşadığı olayla ilgili, "Bu geceye katıldığım için çok mutluyum. Burada ben de ödül vereceğim. Adana'yı çok seviyorum. Hukuki süreç başlayacağı için avukatlarımızdan öğrenebilirsiniz. Bununla ilgili hiçbir konuşma yapmayacağım" diye konuştu.

Olay sonrası Emre Yusufi'nin otelin güvenlik kameralarının görüntülerini istediği öğrenildi. Yaşanan skandal sonrasında Burak Deniz ilk kez sosyal medyadan bir açıklama yapmıştı.

FauL3XfXgAA_09e

Ayrıca Deniz, "Şakalaşmak isterken dozajının kaçabileceğini düşünemediğim, oldukça tatsız geçen bir gecenin sabahında kendilerinden hemen ve bizzat özür dilemek için gerek menajerim aracılığıyla gerekse de kendim doğrudan iletişime geçmeye çalıştım ancak başarılı olamadım. Kamuoyu nezdinde yaşanan bu talihsiz olaydan ve topluma örnek teşkil etmeyen bu davranışımdan ötürü Nilperi Şahinkaya ve arkadaşlarından ayrıca o geceye tanık olan herkesten teker teker özür diliyor, kamuoyunu böyle bir konuyla meşgul ettiğim için de ne kadar üzgün olduğumu tekrar belirtmek istiyorum. Umarım kırgınlıklar en kısa zamanda son bulur" ifadelerini kullandı.

Kansere yakalanan Armağan Çağlayan taburcu oldu Kansere yakalanan Armağan Çağlayan taburcu oldu

Son olarak Emre Yusufi, kendi eserinin de bulunduğu "Make Pop Art Great Again" sergisinin açılış davetine sevgilisi Nilperi Şahinkaya ile katıldı.

Nilperi Şahinkaya, eylül ayında Adana'da Burak Deniz'le yaşadıkları kavgayla ilgili sorular üzerine "Süreç devam ediyor, savcı atandı. Uzun zaman olduğu için 'Geri adım mı attınız?' diye soruyorlar ama öyle bir şey yok" dedi ve ekledi: "Özürle kapanacak bir konu değil bu. Kimsenin de barışma için vesile olmasına gerek yok. Kişisel birçok sorun var. Bu özre ikna olmamak için çok sebebim var ancak açıklayamam."