Fenerbahçe’nin yeni transferlerinden Luan Peres, iyi hazırlandıklarını ve her zaman mücadele edeceklerini aktararak, “Bu sezona en iyi şekilde hazırız. Süper Lig şampiyonluğu en önemli hedeflerimizden biri” dedi.

TFF Başkanı UEFA Süper Kupa maçını izleyecek! TFF Başkanı UEFA Süper Kupa maçını izleyecek!

Fenerbahçe’nin yeni transferlerinden Brezilyalı defans oyuncusu Luan Peres, Fenerbahçe Televizyonu’nda yayınlanan ‘Günün Röportajı’ programına konuk oldu. Fenerbahçe’ye transfer süreci, kariyeri ve hedefleriyle ilgili açıklamalarda bulunan başarılı oyuncu, yeni sezonla ilgili düşüncelerini de aktardı. Avrupa Ligi 3. Eleme Turu’nda karşılaşacakları Slovacko maçıyla ilgili konuşan Peres, “Zor bir maç olacak ama biz her maça elimizden geldiğince en iyi şekilde hazırlanıp odaklanmalıyız. Kazanmak için elimizden geleni yapmamız gerekiyor. Bu maç farklı olmayacak çünkü elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Gruplara kalmak istiyoruz, hedeflerimizden biri o turnuvada gidebildiğimiz kadar ileri gitmek. Türkiye Ligi’ndeki hedefimizi de unutmamamız lazım. Türkiye Ligi’ndeki şampiyonluk en önemli hedeflerimizden biri” dedi.

Ligde şampiyonluk hedeflediklerinin altını çizen Brezilyalı futbolcu, “Hedefimiz tabii ki şampiyonluk. Bu takım her sezona şampiyon olma parolasıyla başlar. Şampiyon olmak istiyoruz, bu seneki hedefimiz bu. Bunun için çalışmalarımızı en iyi şekilde sürdürüyoruz” değerlendirmesini yaptı.