CHP lideri Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın KPSS yorumuyla ilgili olarak gençlere seslendi. "Gençler görün ve duyun; bu adam böyle biri, zihni böyle çalışıyor" diyen Kılıçdaroğlu, şu paylaşımı yaptı:

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, iptal edilen KPSS ile ilgili Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "biz orada boşta bulunsak bunu seçime kadar satacaklardı" sözlerine, "Aslında diyor ki, muhalefet bu kadar güçlü olmasaydı, benim çalıntı sınavlar umurumda olmaz. Ama işte seçim kapıda, ben de umursuyor gibi yapıyorum. Bunda ne hak var ne hukuk; ne haram var ne helal... Hiçbir şey yok." dedi.

"Erdoğan iptal edilen KPSS ile ilgili "biz orada boşta bulunsak bunu seçime kadar satacaklardı" demiş. Aslında diyor ki, muhalefet bu kadar güçlü olmasaydı, benim çalıntı sınavlar umurumda olmaz. Ama işte seçim kapıda, ben de umursuyor gibi yapıyorum.

Cezaevindeki kaymakam, hukuk müşavirliğine atandı Cezaevindeki kaymakam, hukuk müşavirliğine atandı

Gençler görün ve duyun; bu adam böyle biri, zihni böyle çalışıyor. Bunda ne hak var ne hukuk; ne haram var ne helal... Hiçbir şey yok. Sadece büyük bir boşluk."