Kayserispor Kulübü ile Çağdaş Atan arasında imzalar atıldı. İmza töreninde konuşan Teknik Direktör Çağdaş Atan, “Biz oyunumuza ve oyuncularımıza güveniyoruz” dedi.

Yarı otomatik ofsayt teknolojisi kullanılacak! Yarı otomatik ofsayt teknolojisi kullanılacak!

Kadir Has Stadyumu’nda yapılan imza törenine Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri 2'nci Hava Bakım Fabrika Müdürü ve Garnizon Komutanı Hv. Tuğg. Haldun Taşan, İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, Erciyes Anadolu Holding CEO’su Alpaslan Baki Ertekin, Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, Teknik Direktör Çağdaş Atan ve protokol üyeleri katıldı.

AW650368_04

Pandemi ve ardından ekonomik krizlerin yaşandığını söyleyen Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, “Pandemi sürecinde sadece Kayserispor’da değil hem ülkemizde hem de dünyada spor sektörü, gerek gelirlerin azalmasından gerekse de taraftar yokluğundan, dünyadaki krizlerin yayın gelirlerine yansımasından dolayı sektörümüz derin yaralar aldı. Biz her ne kadar hem geçmişi toparlayıp, hem günceli sürdürüp hem de geleceği inşa etmeye çalıştıkça bu kriz git gide günümüzde de oldu. Pandemi ayrı bir krizdi, pandemi sonrası hem dünya hem de ülkemizde ekonomik açıdan bütün sektörleri etkileyen yeni bir kriz dönemi başladı. Haliyle kulübümüzü her ne kadar borçsuz ya da sürdürülebilir hayatını devam ettirebilir kulüp haline getirmeye çaba gösterdikçe, dış etkenlerle ya da iç etkenlerle sorunlarla boğuşmaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz sezon hem ligde hem de Türkiye Kupası’nda yarıştık. Kupaya verdiğimiz önemle ligde ikinci yarıda biraz geriye düştük ve sonucunda Türkiye Kupası finalini oynadık. Şehrimiz adına 14 yıl sonra finale kadar yükselmek, bunu kulübümüz ve şehrimize bu heyecanı yaşatmak bizim için bir gururdu. Gönül isterdi ki o kupayı da buraya getirelim, sevincimizi çok daha farklı sevinçlerle bitirelim ve Avrupa’ya gidelim fakat final maçlarında atmosfer farklı oluyor. Çok yaklaşmışken son 5 dakikada kupayı elimize alıp tekrar yerine bıraktık. Elbette sportif başarı hedefimizden hiçbir zaman vazgeçmeyeceğiz ama bir taraftan da bunun uğruna kulübün geleceğini yok etmek istemiyoruz” dedi.

AW650368_01