Şovmen Mehmet Ali Erbil, sırtındaki yağ bezesini göstermek için gittiği özel hastanede 2 dakikalık muayene için 1300 lira ödemesine isyan etti.

Erbil, bir magazin programında canlı yayına bağlanarak söz konusu durumla ilgili “Allah kimseyi hastaneye düşürmesin, resmen hırsızlık" dedi.

Evinde düşerek rahatsızlanan ve bir süredir kaçış sendromu hastalığı nedeniyle tedavi gören şovmen Mehmet Ali Erbil, sağlık problemleriyle uğraşmaya devam ediyor. Dün Cüneyt Arkın'ın ölüm haberini alan Erbil, sanatçının hayatını kaybettiği hastaneye giderek aileye taziye ziyaretinde bulundu. Hastaneye gittiğinde sırtında çıkan yağ bezesi nedeniyle muayene olan Erbil, 2 dakikalık muayeneye ödediği ücrete isyan etti.

Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Magazin programına telefonla bağlanan Erbil, şunları söyledi:

Kurşun yağdıran sanatçı hakim karşısında! Kurşun yağdıran sanatçı hakim karşısında!


"Dün Cüneyt Arkın'ın ailesine taziyeye gittim. Hastaneye gitmişken de sırtımdaki yağ bezesine benzeyen sivilceyi gösterdim. 2 dakika muayene oldum ve enfeksiyon kaptığını söyledi. Sonra sekreter ödemenin 1300 TL olduğunu söyledi. Allah kimseyi hastaneye düşürmesin. Kız kardeşim profesör ve randevuları dolu. Kardeşim durumu iyi olmayan köyden gelen hastalarının verdiği bir tavuk karşılığında 20 bin TL'lik ameliyatı yapıyor. Bunlar da 1300 TL'yi alarak sanki zengin olacaklar."

"Hastanede konuştuğum kadının annesinin bacağı kırılmış. Kırılan bacağı alçıya almışlar ve 120 bin TL istemişler. Sağlık Bakanımız dünyada olmayacak reformlar yaptı. Allah beni devlet hastanesine düşürseydi bunların hiçbiri başıma gelmezdi. Özel hastaneler hırsız. Asgari ücret 4 bin TL özele giderek bir sivilcesini gösterse maaşının 4'te 1'i gitti. Biz hastanede sesimizi çıkarmadan parayı ödedik."