Maraşlı dizisindeki performansıyla dikkat çeken Alina Boz bu kez çok farklı bir projeyle ekranlara dönüyor. Genç oyuncunun FOX TV için çekeceği 'Zengin Kız' isimli dizisindeki partneri netleşti.

Fakir bir hayat süren bebek bakıcısı Zeynep'in hayat mücadelesini konu alan dizide Boz'un partnerini Tarık Emir Tekin'in canlandıracak.

Bal Festivali konserle sona erdi! Bal Festivali konserle sona erdi!

Oyuncu Alina Boz’un, Fox TV için çekeceği 'Zengin Kız' adlı dizisindeki partneri belli oldu. Dizide Boz'un partneri rolünü Tarık Emir Tekin'in canlandıracağı öğrenildi.

tv100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Medyapım’ın imza atacağı diziyi Merve Girgin yönetecek. Fox TV'de yayınlanacak dizinin senaryosunu ise Deniz Akçay üstlenecek.

Dizide fakir hayatına isyan eden bebek bakıcısı Zeynep’in, sınıf atlama mücadelesi renkli bir dille seyircilere aktarılacak.

Alina Boz’un hayat vereceği Zeynep’in eline geçen yüklü miktarda para onun en büyük sınavı olacak. Bu yolculukta Zeynep’in elde etmek istediği hedeflerinden biri haline gelen ve büyük aşk yaşayacağı iş insanı Onur Köksal karakterini ise Tarık Emir Tekin canlandıracak.