Dünya futbolunun efsane ismi eski Galatasaraylı Didier Drogba, Sarı Kırmızılı takımın efsane ismi Fatih Terim hakkında "Senin altında Galatasaray’da oynayıp tarih yazmaktan gurur duyuyorum" ifadelerini kullandı.

Konyaspor ile Başakşehir 23. randevuda Konyaspor ile Başakşehir 23. randevuda

İngiltere Premier Lig'de Chelsea formasıyla tarih yazan ve adını kulüp tarihine yazdıran eski Galatasaraylı Didier Drogba önceki gün Sarı Kırmızılı kulübün efsane ismi Fatih Terim ile bir araya geldi.

Dün Fatih Terim, Drogba'yı ağırladığını belritmiş ve paylaşımında "Futbolda iz bırakan bir kariyer için çokça kupa kazanıp, başarılar elde etmeniz çoğu zaman size istediğinizi verebilir. Ancak geride bıraktığınız kariyerinize baktığınızda, sahip olduğunuz anılar ve hayatınızda yer eden insanlardan mutluluk duyuyorsanız, daha büyük bir şey başarmışsınız demektir. Bugün, bir futbol ikonu olan ve milyonlarca insan için bir futbolcudan fazlasını ifade eden eski oyuncum Didier Drogba’yı Bodrum’da ağırlamaktan büyük keyif aldım. Ziyaretin, nezaketin ve tevazun için teşekkür ederim evlat." ifadelerini kullanmıştı.

terim_dorgba

Bugün de Drogba'dan Fatih Terim paylaşımı geldi. Efsane isim paylaşımında, "Senin altında Galatasaray’da oynayıp tarih yazmaktan gurur duyuyorum ancak seninle ve ailenle vakit geçirmekten daha da gurur duyuyorum. Bacağım Fatih Terim bizi evinde ağırladığın için çok teşekkürler. Galatasaray taraftarları ve Türk halkı ülkenin en önemli ve ikonik Hocasının heykelini dikmek için daha ne bekliyor?." ifadelerini kullandı.