İbrahim Tatlıses’in eski eşi Derya Tuna'dan çapkınlık hakkında tartışma yaratacak bir açıklama geldi. Tuna, "Çapkınlıkta erkeklerin suçu yok bence. Ben bile güzel kadına dönüp bakarım.” dedi. 'Bekarlık sultanlıktır' diyen Tuna, "Evimde erkek terliği bile yok” diye konuştu.

İbrahim Tatlıses’in eski eşi Derya Tuna, geçtiğimiz günlerde Beylikdüzü’nde bulunan Marmara Park Alışveriş Merkezi’nde düzenlenen sohbet etkinliğinde Seda Akgül’ün sorularını yanıtladı.

Ev sahibiyle mahkemelik oldu Ev sahibiyle mahkemelik oldu

Tuna, çapkınlıkla ilgili soru üzerine dikkat çeken bir açıklama yaptı. Tuna, “Çapkınlıkta erkeklerin suçu yok bence. Ben bile güzel kadına dönüp bakarım. Hanımlar bana kızmasın ama kadından bir hareket gelmezse erkeğin yapacağı hiçbir şey olmaz.” dedi.

İbrahim Tatlıses ile Derya Tuna 18 yıllık birlikteliğin ardından ayrılmış, ilişkileri boyunca Tatlıses'in adı bir çok isimle anılmıştı.YAKINDA ‘EV’LENİYORUM

İbrahim Tatlıses’le 27 yıl evli kalan Derya Tuna, yeniden evlenmeyi düşünüp düşünmediği sorusuna “Olmaz” diye yanıt verdi.

Akgül’ün ısrarları üzerine de “Tırnak içinde ‘ev’leniyorum. Ev bakıyorum. Yakında ev alacağım inşallah” dedi.

EVİMDE ERKEK TERLİĞİ BİLE YOK

Bekârlığı sevdiğini dile getiren Tuna, “Bekârlık sultanlık demişler. Vallahi çok rahatım. Evimde bir o tarafta oturuyorum, bir bu tarafta oturuyorum. Yemek yapıyorum, yapmıyorum. Kimse bana ‘Şu suyu getirsene’ demiyor. Evimde erkek terliği bile yok” diye konuştu.