Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, AK Parti-HDP görüşmesine ilişkin bir değerlendirmede bulundu. Karamollaoğlu, "İktidar bloğunun sınırlarını kendisinin çizdiği, kurallarını kendisinin belirlediği ve istediği zaman da bu kuralları değiştirdiği dar bir alanda siyaset yapmayı biz reddediyoruz" dedi.

Siyasette AK Parti-HDP görüşmesinin yankıları sürüyor. Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, AK Parti-HDP görüşmesiyle ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

CHP, PKK’nın partisinin yan kuruluşu haline gelmiş CHP, PKK’nın partisinin yan kuruluşu haline gelmiş

"İKİYÜZLÜ SİYASETE SON VERECEĞİZ"

Parti olarak her kesimle konuşabildiklerine dikkat çeken Karamollaoğlu, 'dar bir alanda' siyaset yapmayı kabul etmediklerini belirtti. Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

Saadet Partisi, ‘kendi sesiyle’ konuşan ve aynı zamanda ‘herkesle konuşabilen’ bir partidir. İktidar bloğunun sınırlarını kendisinin çizdiği, kurallarını kendisinin belirlediği ve istediği zaman da bu kuralları değiştirdiği dar bir alanda siyaset yapmayı biz reddediyoruz. Dışarda anormallikleri normalleşme olarak takdim eden, içerde başka bir siyasi partiye haram ilan ettiğini işine gelince kendine mübah gören bu ‘ikiyüzlü siyasete’ son vereceğiz.